Каталог

Знижки

Сумки-холодильники  Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Сумки-холодильники

Сумка холодильник

А ви теж вважаєте, що переносний холодильник потрібен тільки влітку? Без сумніву, туристична сумка для зберігання продуктів влітку необхідна, але взимку без термобоксів теж не обійтися, особливо якщо планується відпочинок з дітьми. Активний відпочинок обов'язково викличе у малюків бажання перекусити, а контейнери і термоси зберігають потрібну температуру їжі протягом багатьох годин. Термопродукція найчастіше продається разом з акумулятором холоду, але взимку його можна просто не використовувати.

Набори для пікніка пропонуються в декількох варіантах розмірів, тобто можна собі купити автохолодильники на потрібну кількість літрів.

Сумку ізотермічну ще називають сумка холодильник термосумка, характеристики цієї потрібної речі дозволяють відчувати домашній комфорт всюди, куди б сім'ю не закинула спрага до подорожей.

Влітку кемпінг буде вдосталь забезпечений холодними продуктами, які навіть не надумають псуватися протягом дня. А під час холоду кемпінг буде забезпечений теплою і корисною їжею.

До слова, термосумка сумка холодильник - чудовий подарунок. І ще один момент: термосумку купити краще в холодну пору року, так би мовити, запастися на майбутнє. Тому, де б ви не жили - Дніпро, Київ або Вінниця, Львів або Краматорськ ... У нашому інтернет-магазині для вас припасені кращі холодильники термосумки. Ми працюємо з якістю!