Каталог

Виробник

Знижки

Господарські сумки  Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Господарські сумки

Домашній побут, як завжди, лягає на тендітні жіночі плечі, а це, в першу чергу, ходіння по магазинах, на базар. І у кожної жінки в аксесуарах є господарська велика сумка, яка необхідна в багатьох випадках, аж до поїздки на відпочинок за місто. І, природно, тут ми вже не вибираємо сумку під свій наряд, а дивимося на те, щоб вона була зручна, містка, міцна, і, бажано, модна.

Якщо раніше були дуже популярні сумки господарські картаті, величезні, здавалося, що ними були наповнені вокзали і аеропорти в 90-і роки, то сьогодні на зміну їм прийшли такі ж сумки господарські поліпропіленові, але з поліпшеним дизайном і різних кольорів. Такі сумки залишаються незамінними під час переїзду або перевезення великого вантажу. За кольором, на нинішній день, господарські поліпропіленові від білого, яскравого до «класичної» клітини. Купити господарську сумку, не виходячи з дому, ви можете в інтернет магазині Cereza, де є можливість вибрати необхідну річ на свій смак і колір. В онлайн-каталозі представлені сумки з різних тканин. Болоньєвих складна господарська сумка дуже зручна в зверненні, її можна скласти і покласти в звичайну дамську або спортивну сумку, щоб ввечері після роботи або тренування зайти в супермаркет. Якщо у вихідні дні ви вирішили здійснити вояж в гіпермаркет і зробити запас продуктів на тиждень, то вам допоможе господарська сумка на колесах. Сумка на колесах має регульовану довгу ручку. Перевага такої сумки візки в тому, що вона дуже мобільна, легко керована, і ваші руки не відтягує важкий вантаж. Є господарські сумки візки і просто з міцними ручками. Місткість, наявність невеликих внутрішніх кишень для гаманця забезпечать вам повний комфорт під час шопінгу. На відміну від минулої до минулого «кравчучки» на коліщатках, вони мають стильний вигляд і не соромно прогулятися по залах торгового центру.

Наш інтернет магазин пропонує вам легкі, зручні, красиві і, головне, надійні сумки. Поставку товару здійснюємо по всій Україні, навіть, якщо, ви живете в глибинці, далеко від обласного центру. Наші консультанти на сайті допоможуть вам визначитися з вибором. Ціни у нас приємні і поставка здійснюється в мінімально короткий термін. Куплена у нас річ, прослужить довгий термін, і ви залишитеся задоволені покупкою.