Клатчі/гаманці  Товарів у наявності: 52

на сторінку
Показані 1 - 40 із 52 пунктів
Показані 1 - 40 із 52 пунктів
Клатчі/гаманці

Клатчі, гаманці - що можуть сказати про жінку аксесуари або як обрати правильний варіант

Дівчата, а чи знаєте ви, що по тому, які аксесуари ми вибираємо, про нас можна багато чого розповісти. Якщо жінка носить виключно дорогі брендові візитниці, гаманці клатчі, сумочки зі шкіри, з якими гармоніюють такі прикраси як кільця і ​​браслети, а ще до того ж і декоративна косметика в тон - вона здається для оточуючих успішною і значущою. Це такий психологічний прийом, навіть якщо одяг простий, то косметичка, гаманець портмоне, сумка клатч - будь-який дамський ридикюль повинен бути доречним і виглядати дорого. І обов'язково - натуральна шкіра. Чому? - запитаєте Ви. Навіть за європейським етикетом рівень дипломата визначається за його ручним портфелем, у якому, крім ділових паперів, зберігається паспорт і потрібні засоби особистої гігієни.

Жіночі гаманці, жіночі портмоне, жіночі сумки клатчі, будь-які ручні ридикюлі - до них вимоги ще вище, ніж до етикету ділових переговорів. Стильний вигляд, відповідні розміри, доречний колір. До речі, якщо правильно підібрати гаманець-клатч, то можна відійти від правила, що допускає тільки чорний шкіряний варіант. Колір може бути будь-яким, головне, він повинен гармоніювати з усім іншим, про що і було сказано на початку.

Шкіра або шкірозамінник? Робимо доречний вибір

Чому сумка гаманець і жіночий клатч повинні обов'язково бути з такого матеріалу як натуральна шкіра, адже зараз є багато, на перший погляд, аналогів, що нічим не поступаються? Але це тільки на перший погляд і тільки у ракурсі краси.

Купити шкіряний гаманець - значить зробити придбання мінімум на п'ять років. Мінімум - тому що гаманець шкіряний, саме з натуральної шкіри, навіть при найнеобережнішому ставленні мінімум 5 років збереже вигляд нового. І що б там не казали, ніякі аналоги, ніякі популярні матеріали, навіть ціна яких висока, на це не здатні.

Жіночий шкіряний гаманець або клатч ніколи не втратить актуальності, які б стандарти мода не шепотіла. Особливо коричневий або чорний - і це заключний аргумент, щоб замовити в інтернет-магазині жіночий гаманець саме зі шкіри. Так що питання саме по собі відпадає.

Трохи про подарунки

І наостанок, жіночий гаманець, клатчі гаманці або портмоне гаманець - це універсальний подарунок для будь-якої жінки. Придбавши гаманець, ви ніколи не помилитеся, такі вироби набагато корисніше, ніж затискачі для грошей або візитівок, які нещодавно було дуже модно дарувати.

Щоб отримати якісні послуги, добротні товари за прийнятними, як у Києві, цінами, навіть в найвіддаленіших від столиці містах - скористайтеся номерами телефонів нашого інтернет-магазину. Тут можна купити дійсно якісні речі за чесною ціною.