Аксесуари  Товарів у наявності: 18

Підкатегорії

  • Ремні

    Серед сучасних чоловіків є негласне правило про те, що чоловічий ремінь, взуття та годинник повинні бути якісними і дорогими. Фахівці нашого магазину, як експерти шкіряних аксесуарів, зможуть багато чого розповісти про те, який потрібно купити чоловічий ремінь і як за ним доглядати. Почати напевно варто з того, що у молодої людини або у солідного чоловіка не може бути один ремінь на всі випадки життя. Всім іноді доводиться міняти звичний стиль одягу на що-небудь зручне і повсякденне або навпаки - віддати перевагу діловому костюму. Як ви вже зрозуміли мова йде про те, що ремінь потрібен чоловікові окремо для джинсів і окремо під штани. 

  • Краватки/платки

    Краватка є одним з важливих і необхідних чоловічих додаткових аксесуарів до сорочки, який розташований в одному ряду з ременем, запонками і годинами. Неправильно буде думати, що краватки прийнято носити тільки з певними класичними костюмами. Це зовсім не так. Чоловічу краватку може бути одягнений і з демократичним одягом. І найголовніше, краватка підбирається під сорочку, а не під піджак або костюм. Всього лише один крок - правильно підібраний чоловічу краватку, має перевагу надати вашому іміджу привабливості, універсальності, елегантності і привернути до себе увагу перехожих. Велика розмаїтість моделей чоловічих краваток в каталозі нашого інтернет-магазину Cereza.

  • Окуляри

    Погугліть фотографії відомих акторів чи політиків, які вам подобаються або імпонують. Напевно серед знімків знайдуться зображення, на яких є сонцезахисні окуляри для чоловіків. Ця деталь - невід'ємна частина образу успішного представника сильної половини людства. Правильно підібраний аксесуар додає +100 до брутальності і мужності власника і забезпечує надійний захист від ультрафіолету.

Показані 1 - 18 із 18 пунктів
Показані 1 - 18 із 18 пунктів
Аксесуари

Щорічно, а то і щосезону провідні виробники представляють нові колекції аксесуарів, намагаючись догодити вимогливим покупцям. Модні зведення рясніють яскравими фото, рекомендаціями по поєднанню сумок з іншим гардеробом, захоплюючими рекламними пропозиціями. Однак є аксесуари, які стоять поза віянь моди, а точніше, будуть затребувані завжди. По-перше, це класичні моделі - простий крій і кольори дозволяють виробам органічно вписатися в гардероб, відтінити яскравий наряд. Другим пунктом йдуть моделі, виконані в вінтажному стилі - штучна «старина» буде завжди актуальна саме тому, що навіть не намагається наздогнати плином моди, а лише дозволяє відшліфовувати вже існуючий стиль. Такі вироби вимагають продуманих комбінацій, оскільки підійдуть далеко не до кожного образу. Замовити і купити оригінальну вінтажну сумку в будь-якому місті України - завжди допоможе сайт інтернет-магазину Cereza. В пару до такої моделі ми готові також запропонувати гаманці, ключниці або навіть пояса, виконані в єдиному стилі.